ЗАВЕСА ПИКАСО

ЗАВЕСА ПИКАСО

350.00ден

ШИФРА: 17-pikaso
Пријави злоупотреба

Опис

Материјал Кетен

Висина 2.80 м
Немора пеглање (не се гужва)
Се пере на 30°
Цената е по метар ширина (без шиење)
Производство Турција

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ЗАВЕСА ПИКАСО”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: DetaTeks Perde Zavesi
  • Продавач: detaperde
  • Адреса: Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: