Жардињера за цвеке

Жардињера за цвеке

155.00ден

ШИФРА: 2-CK-497
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Жардињера за цвеке

Дополнителни информации

Боја

Бела, Зелена, Крем, Розева

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Жардињера за цвеке”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: