Жардињера за цвеќе

Жардињера за цвеќе

140.00ден

ШИФРА: 2-CK-931
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Жардињера за цвеќе

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Зелена, Крем, Розева, Сина, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Жардињера за цвеќе”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: