Xenon сијалица D1S HELLA 4300K

-4%

Xenon сијалица D1S HELLA 4300K

3,600.00ден 3,449.00ден

ШИФРА: 12024
Пријави злоупотреба

Опис

Оргинал xenon D1S    85V/35W-4300K

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Xenon сијалица D1S HELLA 4300K”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDelovi AJ-BA
  • Продавач: Ardijan Fejzuloski
  • Адреса: Struga
    Struga
    УЛ. Маркс и Енгелс бр,6
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: