VIVAX тостер SM-1800 + 1 година гаранција

-23%

VIVAX тостер SM-1800 + 1 година гаранција

3,000.00ден 2,299.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6015
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1800 W
 • Површина за печење 23 x 29cm
 • Рачка која не се загрева
 • Нелеплива подлога
 • Индикатор за работа
 • Отварање 180° и 90°
 • Сад за собирање на маснотии

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX тостер SM-1800 + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: A1-sat
 • Продавач: A1-sat
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: