VIVAX Рачен миксер HM-301W + 1 година гаранција

-47%

VIVAX Рачен миксер HM-301W + 1 година гаранција

1,899.00ден 999.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6013
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 300 W
  • 5 брзини
  • Tурбо функција
  • Додатоци: маталка и маталка за тесто, гумирана дршка
  • Бело-сива-жолта боја

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Рачен миксер HM-301W + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: