VIVAX Правосмукалка

Продавани

VIVAX Правосмукалка

3,199.00ден 2,199.00ден

ШИФРА: 6034
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Моќност 1600W,
Волумен на вреќичката 2 литри,
пластична четка,
пластична цев во 2 дела,
текстилна вреќичка
должина на кабел 5 метри,
12 месеци гаранција

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сина, Црвена, Црна

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Правосмукалка”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: