VIVAX Пегла на пареа IR-2200SS

-23%

VIVAX Пегла на пареа IR-2200SS

1,300.00ден 999.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6005
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200W
  • Сад за вода 320ml
  • Подлога од нерѓосувачки челик
  • Функција против капење и бигор
  • Самочистење
  • Обилно пуштање на пареа

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Пегла на пареа IR-2200SS”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: