VIVAX Микробранова Печка MWO 2070BL + 1 година гаранција

VIVAX Микробранова Печка MWO 2070BL + 1 година гаранција

4,290.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6030
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производ

Димензии на производот: 44 x 25.9 x 33.6 cm
Моќност: 700 W
Капацитет: 20 литри
Дигитална контрола
LED дисплеј
Моќност од 5 микробранови
Опсег на тајмер: 0:05s-95:00 min
Функција за одмрзнување на намирниците
Боја: Црна
1 година гаранција

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Микробранова Печка MWO 2070BL + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: