VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка

-17%

VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка

5,999.00ден 4,999.00ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

ШИФРА: 6032
Пријави злоупотреба

Опис

VIVAX HOME VCC-8004AB правосмукалка. Карактеристики: Моќност 800W, Galactic, eco energy, номинална влезна моќност 800W, енергетска класа А, XL капацитет за прашина до 2,5 литри, циклонска, ECO performanse четка за вшмукување, должина на кабел 6метри, HEPA филтер, 12 месеци гаранција.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX HOME VCC-8004AB циклонска правосмукалка”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: