VIVAX HOME Соковник AJ-800 + 1 година гаранција

-42%

VIVAX HOME Соковник AJ-800 + 1 година гаранција

5,000.00ден 2,900.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6007
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 850W со 2 брзини
  • Сад за пулпа: 2 литри
  • Сад за сок 0.8 литри
  • Широк дел за ставање на овошје и зеленчук и сигурносен прекинувач
  • Боја: Сребрена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX HOME Соковник AJ-800 + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: