VIVAX Фен за коса HD-2200CD + 1 година гаранција

-41%

VIVAX Фен за коса HD-2200CD + 1 година гаранција

1,699.00ден 999.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6021
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

Моќност 2200W
2 брзини
3 температури
Додаток за фенирање
Дување ладен воздух за фиксирање фризура – cool shot
Лесно чистење на отстранливиот филтер
Дифузер

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Фен за коса HD-2200CD + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: