VIVAX Фен за коса HD-1206F + 1 година гаранција

-13%

VIVAX Фен за коса HD-1206F + 1 година гаранција

800.00ден 699.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6020
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

Моќност 1200W
2 брзини
2 температури
слим концентратор
склоплива рачка

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Фен за коса HD-1206F + 1 година гаранција”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: A1-sat
  • Продавач: A1-sat
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: