VIVAX Електричен бокал за вода WH-176TC

VIVAX Електричен бокал за вода WH-176TC

1,499.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6009
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

 • Kaпацитет 1,7 l
 • Aвтоматско исклучување
 • Филтер
 • Индикатор на ниво за вода
 • Електронска контрола со функции варење и забрзување на топлината
 • Функција бирање на посакуваан температура – помеѓу 60 °,70°,80° и 90°C зависно од пијалокот
 • LED осветлување, едноставно користење
 • Различно ниво на температура има различно LED осветлување (црвена, зелена, сина, розева и жолта)

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Електричен бокал за вода WH-176TC”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: A1-sat
 • Продавач: A1-sat
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: