VIVAX Циклонска правосмукалка VC-7004A

-29%

VIVAX Циклонска правосмукалка VC-7004A

7,000.00ден 4,999.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6003
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • Поларна тишина: 68 dB
 • Метална телескопска рачка
 • 6 метарски кабел
 • Капацитетот на вреќичката за прашина е 3L
 • Индикатор за наполнетост на вреќичката
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • HEPA 12 филтер
 • Моќност: 700W

VC-7004A – еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Со 6 метарскиот кабел, современ дизајн и компактната димензија се вклопува во секој ентериер.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Циклонска правосмукалка VC-7004A”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: A1-sat
 • Продавач: A1-sat
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: