VIVAX Блендер + VIVAX Рачен миксер

VIVAX Блендер + VIVAX Рачен миксер

2,399.00ден

ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА 

ШИФРА: 6033
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот: Блендер

 • Капацитет на стаклен сад: 1,5L
 • Моќност: 600W
 • Стаклен сад
 • 2 брзини
 • Функција кршење лед

Карактеристики на производот: Миксер

 • Моќност: 300 W
 • 5 брзини
 • Tурбо функција
 • Додатоци: маталка и маталка за тесто, гумирана дршка
 • Бело-сива-жолта боја

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “VIVAX Блендер + VIVAX Рачен миксер”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: A1-sat
 • Продавач: A1-sat
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: