Уметничка слика

Уметничка слика

20,000.00ден

ШИФРА: 25-003
Пријави злоупотреба

Опис

рачно изработена уметничка слика, димензии 50*55см

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Уметничка слика”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Галерија Рипида
  • Продавач: Жарко Мандичевски
  • Адреса: скопје
    1000
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: