Тренерки

Тренерки

2,200.00ден

ШИФРА: 3-011
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Тренерки

Состав – Памук

Дополнителни информации

Боја

Зелена, Розева, Сива, Црна

Големина

XL, L, M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Тренерки”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Nika
  • Продавач: Nika Shop
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: