Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE79T2_REG

Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE79T2_REG

5,999.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

ШИФРА: 6025
Пријави злоупотреба

Опис

Карактеристики на производот:

 • Дијагонала: 32″ / 80 cm
 • Осветленост: 210
 • Контраст: 3000:1
 • Видлив Агол: 178
 • Време на одговор: (ms) 5
 • Максимална резолуција: 1366 x 768
 • Формат: 16:9
 • VESA: 100 x 100
 • Компресија: MPEG2, MPEG4
 • Технологија: LED
 • Тип на ТВ: non Smart
 • Tv turner: T2
 • Димензии на пакувањето: 795 x 500 x 160
 • Тежина на пакувањето: 5,6 kg
 • Димензии на уредот: 732 x 475 x 205
 • Тежина на уредот: 4 kg
 • Компатибилност со видео: NTSC, SECAM, PAL
 • Режим на прикажување: Movie, Personal, Sport, Standard
 • Класа на енергија: А
 • Закривен екран: Не
 • Интегриран WIFI: Не
 • Вградена камера: Не
 • 3D Технологија: n/a
 • USB снимање: Не
 • Конектори:
 • HDMI: 2
 • USB: 1

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Телевизор VIVAX IMAGO LED TV-32LE79T2_REG”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: A1-sat
 • Продавач: A1-sat
 • Адреса:
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: