Свадбени покани

Свадбени покани

750.00ден

ШИФРА: 7-G071
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Цената на 1 покана е 15 денари. Минимална нарачка 50 покани.

Се штампаат на дигитална мат хартија со дебелина од 260 грама.

Со секоја покана добивате и гратис плико.

Нудиме и принтање на покани со ваш дизајн и големина.

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Димензии Недостапно
Број

50

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Свадбени покани”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Be Invited
  • Продавач: amer demishoski
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: