Свадбени покани

Свадбени покани

1,400.00ден

ШИФРА: 7-0341
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Цената на 1 покана е 28 денари. Минимална нарачка 50 покани.

Поканите се од турско потекло, најдобрите од каталогот на ЕРДЕМ.

Нудиме и принтање на покани со ваш дизајн и големина.

Дополнителни информации

Број

50

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Свадбени покани”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Be Invited
  • Продавач: amer demishoski
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: