Сукња

Сукња

1,290.00ден

ШИФРА: 33-038
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

100% полиестер

Дополнителни информации

Големина

38, 40, 42

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сукња”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: DemikoAntar
 • Продавач: Demiko Antar
 • Адреса: Маршал Тито
  Маршал Тито
  Struga
  Струга
  6330
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: