Сребрено ланче 925

Сребрено ланче 925

900.00ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

ШИФРА: 20-003
Пријави злоупотреба

Опис

Сребрено ланче со стапалка и рака од новороденче.

Ланчето со отпечатоци од стапалка и рака на бебето ќе биде најзначајниот подарок за мајката, нашето највредно богатство во животот. Можете да го напишете името на новороденчето на ова ланче и датумот кога тој ги отвори очите кон светот.Сите наши производи се произведуваат со рачен труд.

Тежина: 2.70 gr

Името се гравира БЕСПЛАТНО.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сребрено ланче 925”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Beni&Eroll Jewelry
  • Продавач: Eroll Qazimi
  • Адреса: Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: