Сребрено ланче 925

Сребрено ланче 925

1,200.00ден

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

ШИФРА: 20-002
Пријави злоупотреба

Опис

Еден од најубавите и најзначајните начини на изразување вечна љубов на вашиот партнер е да му подарите сребрено ланче. Моделот е изработен од 925 сребро.

Тежина: 4,00 гр.

Личното име може да се напише на привезокот БЕСПЛАТНО.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сребрено ланче 925”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Beni&Eroll Jewelry
  • Продавач: Eroll Qazimi
  • Адреса: Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: