Спреј за подмачкување

-13%

Спреј за подмачкување

400.00ден 350.00ден

ШИФРА: 1022
Пријави злоупотреба

Опис

Висококвалитетен мултифункциски спреј со распрскувач од 360 °. Ефикасно подмачкува, го ублажува, спречува корозија и штити сите видови на механички делови за автомобили. Се препорачува за употреба во работилници, за употреба во домот, за градинарска опрема, сервиси за автомобили станици и благодарение на неговата отпорност на високи температури е исто така погоден за индустриски машини. Чисти инферфект. Рѓа превентивна. Протресете пред употреба. Се добива оптимално подмачкување по испарување на растворувачот.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Спреј за подмачкување”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDeloviReks
  • Продавач: AvtoDeloviReks
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: