Сијалица XENON D1S Osram

-7%

Сијалица XENON D1S Osram

3,700.00ден 3,449.00ден

ШИФРА: 12001
Пријави злоупотреба

Опис

Osram D1S Xenon sijalica za site vidovi vozila

35W

4 Godini garancija

Universal

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сијалица XENON D1S Osram”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDelovi AJ-BA
  • Продавач: Ardijan Fejzuloski
  • Адреса: Struga
    Struga
    УЛ. Маркс и Енгелс бр,6
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: