Сијалица Osram D3S Xenon

-13%

Сијалица Osram D3S Xenon

3,999.00ден 3,499.00ден

ШИФРА: 12008
Пријави злоупотреба

Опис

Сијалица Osram original xenon D3S 35W

Made in: Germany

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сијалица Osram D3S Xenon”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDelovi AJ-BA
  • Продавач: Ardijan Fejzuloski
  • Адреса: Struga
    Struga
    УЛ. Маркс и Енгелс бр,6
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: