Сигурносна врата RT101

Продавани

Сигурносна врата RT101

23,000.00ден 21,000.00ден

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА.

ШИФРА: 11-101
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Сигурносна врата RT-101

Висококвалитетни сигурносни врати обложени со медијапан со 2 брави ( 5 години гаранција на брава )

Дебелина на крило 6см

Со каса од 20 до 25см

Изолација Тервол

Дополнителни информации

Страна

Десна, Лева

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сигурносна врата RT101”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Bakomer
  • Продавач: Bakomer
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: