Сет тањири 1/19

-23%

Сет тањири 1/19

2,600.00ден 1,999.00ден

ШИФРА: 2-042
Пријави злоупотреба

Опис

Luminac set za rucanje 1/19

Setot sodrzi

6 x tanjiri za serviranje

6 x tanjiri za supa

6 x tanjiri za desert

1 sad za salata

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сет тањири 1/19”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: