Сет тањири 1/18

-32%

Сет тањири 1/18

1,850.00ден 1,250.00ден

ШИФРА: 2-017
Пријави злоупотреба

Опис

Сет за вашиот омилен ручек

6 тањири за сервирање

6 тањири за супа

6 тањири за десерт

 

 

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сет тањири 1/18”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: