Сет маица+шорц

Сет маица+шорц

990.00ден

ШИФРА: 30-012
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Сет маица+шорц

Премиум квалитет

Состав – 90% Памук 10% Ликра

Дополнителни информации

Боја

Кафеава, Црна

Големина

XL, L, M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сет маица+шорц”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: ZERO
  • Продавач: Select Select
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: