Саксија за цвеќе средна

Саксија за цвеќе средна

80.00ден

ШИФРА: 2-CK-929
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Саксија за цвеќе средна

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Зелена, Крем, Розева, Сина, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Саксија за цвеќе средна”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: