Саксија за цвеќе мала

Саксија за цвеќе мала

35.00ден

ШИФРА: 2-CK-928
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Саксија за цвеќе мала

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Жолта, Зелена, Крем, Сина, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Саксија за цвеќе мала”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: