Саксија за цвеќе голема

Саксија за цвеќе голема

100.00ден

ШИФРА: 2-CK-930
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Саксија за цвеќе голема

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Зелена, Крем, Розева, Сина, Црвена

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Саксија за цвеќе голема”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: