Сако

Сако

2,200.00ден

ШИФРА: 33-002
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Сако

Состав – 100% полиестер

Дополнителни информации

Боја

Бела, Виолетова, Крем

Број

36, 38, 40

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Сако”

Информации за Продавач

 • Име на продавница: DemikoAntar
 • Продавач: Demiko Antar
 • Адреса: Маршал Тито
  Маршал Тито
  Struga
  Струга
  6330
 • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: