Ремче TACT-кафеаво

-34%

Ремче TACT-кафеаво

600.00ден 399.00ден

ШИФРА: 35-006
Пријави злоупотреба

Опис

Италијански ремчиња, со високо квалитетна кожа

  • РЕМЧЕ: КОЖНО ( GENUINE LEATHER )
  • ДИМЕНЗИИ: 20mm, 187mm
  • БОЈА: ТЕМНО КАФЕАВО

 

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Ремче TACT-кафеаво”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Tact
  • Продавач: Tact
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: