Ранец, 3 патенти, Girl with Bicycle

-7%

Ранец, 3 патенти, Girl with Bicycle

1,990.00ден 1,850.00ден

ШИФРА: 40-027
Пријави злоупотреба

Опис

Ранец Girl with Bicycle
– Ергономски ранец
– 3 патенти
– Зацврстени заштитни страници
– Зајакнати рачки
– Рефлектирачки ленти
– Странични џебови за шише
– Картичка за име и презиме
– Димензија: 32 x 18 x 43 цм
– Капацитет: 25 литри
– Тежина: 850 гр.
– Свети во темница

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Ранец, 3 патенти, Girl with Bicycle”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: office & school supplies
  • Продавач: office & school supplies
  • Адреса: Пролетерски Бригади
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: