Позлатено ланче

-18%

Позлатено ланче

1,700.00ден 1,400.00ден

ШИФРА: 23-003
Пријави злоупотреба

Опис

Позлатено ланче со нежен привезок изработен со циркони

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Позлатено ланче”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: SKS Silver
  • Продавач: Selda-Silver
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: