Постелнина за бебешко креветче FUNNY 120/60cm.

Постелнина за бебешко креветче FUNNY 120/60cm.

2,989.00ден

ШИФРА: 9016
Пријави злоупотреба

Опис

Суровински состав: 100% памук
Собирање и ширење на температура 40C°:
по должина 1,20% , по ширина 1,00%

Комплетот содржи:

– јорганче
– долга оградица
– кратка оградица x2
– перничка
– навлака за душек
– додатоци (ѕвезда, облаче)

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Постелнина за бебешко креветче FUNNY 120/60cm.”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: