Постелнина – BEBES

Постелнина – BEBES

2,650.00ден

ШИФРА: 9009
Пријави злоупотреба

Опис

BEBES постелнина за бебешко креветче 120/60
Цена 2650 ден.
Содржи:
*Чаршавче со ластик 100х160
*Јорганче 110х80 
*Навлака за јорган 110х80
*2 перничиња 40х40,35х35
*Оградица за 3 страни

-чело 60х55
-долга страна 120х40
-кратка страна 60х40
Состав : 100% памук,полнење полиестер

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Постелнина – BEBES”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: