Постелнина

Постелнина

1,600.00ден

ШИФРА: 34-006
Пријави злоупотреба

Опис

Постелнина

Јоргански чаршаф 200×220см

Здолен чаршаф 240×260см

Навлака 50×70см

%100 Памук

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Постелнина”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Tekbir Home by: OZDILEK
  • Продавач: Tekbir Home by: OZDILEK
  • Адреса: Маршал Тито бр.87
    Струга
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: