Плафонки 4Х1

Плафонки 4Х1

799.00ден

ШИФРА: 2-119
Исчисти
Пријави злоупотреба

Дополнителни информации

Форма

Квадрат, Круг

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Плафонки 4Х1”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Salko Home&Lighting
  • Продавач: Salko Home&Lighting
  • Адреса: Slavej Planina bb
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: