Персонализирани Рамки

-20%

Персонализирани Рамки

500.00ден 400.00ден

ШИФРА: 1605
Пријави злоупотреба

Опис

Врамете ги првите податоци на вашето новороденче и нека останат спомен засекогаш, подарете уникатна рамка со календар за вашата девојка/дечко за првиот момент од вашата врска, врамете ги најубавите спомени од вашиот живот.

Персонализирани Рамки со димензии 20х30.

Се принтаат на високо квалитетна фото хартија.

За подетални информации контактирајте не преку емаил be.impressed.design@gmail.com

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Персонализирани Рамки”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Be Impressed Design
  • Продавач: Be Impressed
  • Адреса: Struga
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: