ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ BOPPY MOD GEO CHICCO

-18%

ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ BOPPY MOD GEO CHICCO

4,000.00ден 3,300.00ден

ШИФРА: 9041
Пријави злоупотреба

Опис

ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ BOPPY MOD GEO CHICCO
The Boppy Pregnancy Pillow го олеснува спиењето во текот на бременоста и обезбедува целосна подршка за рбетот.
Со помош на физиотерапевт, the Bobby Total Body Pillow е дизајнирана да обезбеди што е можно повеќе подршка почнувајќи од главата, па надолу до прстите.
Оваа перница ќе ви обезбеди голема удобност и релаксираност во текот на спиењето.
Перницат доаѓа во три дела кои можат да се комбинираат за да обезбедат максимална подршка или истите да се користат одвоено во зависност од вашите потреби.
Флексибилниот дизајн покажува дека перницата е погодна за секоја фаза од бременоста и е идеална за секоја мајка.
За одржување на максималана хигиена перницата може да се пере во машина.

Карактеристики на производот:
Добро спиење во текот на бременоста кое е од суштинско значење
Нуди целосна подршка за мајките за време на бременоста
Помага во ублажувањето на евентуална непријатност
Се пере во машина
Димензии: 80*130*24 см
Маеријал: памук

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ BOPPY MOD GEO CHICCO”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: