Обетки

-38%

Обетки

1,600.00ден 1,000.00ден

ШИФРА: 23-001
Пријави злоупотреба

Опис

Позлатени женски долги обетки со привезок во форма на змија

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Обетки”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: SKS Silver
  • Продавач: Selda-Silver
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: