НОЖИЧКИ ЗА БЕБЕ CHICCO

-37%

НОЖИЧКИ ЗА БЕБЕ CHICCO

500.00ден 314.00ден

ШИФРА: 9035
Пријави злоупотреба

Опис

МИНИ НОЖИЧКИ ЗА СИГУРНА ХИГИЕНА – РОЗОВИ Овие беби ножички се челични и немаат никел и имаат заоблен врв за да овозможат комплетна заштита при употребата.Тие доаѓаат заедно со заштитник за хигиенска заштита на сечилата кога не се употребуваат

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “НОЖИЧКИ ЗА БЕБЕ CHICCO”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dado Baby & Kids
  • Продавач: Kire Dado
  • Адреса: Kej Boris Kidric br 4
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: