Navlaki za sedista Petex Eco-Class modelBorneo од 11 sina

Navlaki za sedista Petex Eco-Class modelBorneo од 11 sina

1,300.00ден

ШИФРА: 1001
Пријави злоупотреба

Опис

Германска постелка Еко-Класа изработена од висококвалитетна 100% полиестерска маичка. оваа класа на најлон направена со специјална технологија и материјали што овозможуваат отворите на отворите за воздух (ако има на седиштата).

Со повеќе од 35 години искуство во производство на додатоци за автомобили, Petex се истакнува на другите производители со квалитет, издржливост и иновативност. Тапацирот на седиштата што го нуди компанијата е разноврсна за различни модели на автомобили кои одговараат на сите можни линии и криви на One Seat.

Зошто да го изберете овој модел на безбедносните ремени?

Тапацирот „Еко-класа“ Питкс е еден од највисокиот квалитет на европскиот пазар. оваа класа има предност да биде и квалитетна и ефтина во споредба со другите брендови на пазарот. За совршено вклопување, има 3 скриени патенти кои овозможуваат подобро прицврстување и вклопување на одделните елементи во комплетен сет. Еко-класата има огноотпорен слој што ги штити вашите места да не бидат случајно изгорени со цигара. И покрај присуството на огноотпорен слој, циркулацијата на воздухот помеѓу седиштата и Наваклита не е нарушена.
Дополнителни даноци

Секој сет има индивидуален прилог, кој главно користи скриени патенти.
Тапацирот е разноврсен за различни модели на автомобили
Тестирано на DIN 75202 за зачувување на фабричките бои на директна сончева светлина.
Тестирано за отпорност на абење според RAL-RG 439.
Солза за шиење за безбедно отворање на отворите за воздух.
100% изработени и дизајнирани во Германија.
100% висококвалитетна маичка со полиестер.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Navlaki za sedista Petex Eco-Class modelBorneo од 11 sina”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDeloviReks
  • Продавач: AvtoDeloviReks
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: