НАВЛАКА НА ВОЛАН НА ШИЕЊЕ 8

-29%

НАВЛАКА НА ВОЛАН НА ШИЕЊЕ 8

700.00ден 500.00ден

ШИФРА: 1010
Пријави злоупотреба

Опис

Навлака за волан, изработена од квалитетна. Навлаката за волан не смрди, одлично се вклопува на воланот, не се лизга при возење. Воланот има модерен и иновативен дизајн ! По изработката воланот изгледа како фабрично тапациран. Во сетот е вклучена игла и конец.

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “НАВЛАКА НА ВОЛАН НА ШИЕЊЕ 8”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: AvtoDeloviReks
  • Продавач: AvtoDeloviReks
  • Адреса: Labunishta
    Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: