Машка кошула

Продавани

Машка кошула

1,100.00ден 550.00ден

ШИФРА: 26-058
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

98% памук

2% ликра

Дополнителни информации

Големина

M

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Машка кошула”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Dress Code
  • Продавач: Dress Code
  • Адреса: Struga
    6330
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: