Маица Oversize Tommy

Маица Oversize Tommy

590.00ден

ШИФРА: 30-010
Исчисти
Пријави злоупотреба

Опис

Oversize Маица

Премиум квалитет

Состав – 90% памук, 10% ликра

Дополнителни информации

Големина

L, M, S

Препораки

Сеуште нема препораки.


Оценете го производот “Маица Oversize Tommy”

Информации за Продавач

  • Име на продавница: Select
  • Продавач: Select Select
  • Адреса:
  • Сè уште не е пронајден рејтинг

НАЈПРОДАВАНИ ПРОИЗВОДИ

Успешно го додадовте продуктот во кошничка: